Skonaktuj się z nami

Iwobella
Gabinet Fotoepilacji i Estetyki
Spółdzielcza 23,
09-400 Płock
telefon: +48 512 230 777
E-mail: biuro@iwobella.pl

Thermalifting

Thermalifting RF jest to światowa nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek oraz lipolizy czyli redukcji tkanki tłuszczowej. Efekty są niesamowite i jednocześnie bardzo naturalne, bo skóra sama się obkurcza i napina z równym efektem na całej powierzchni poddanej zabiegowi. Zabieg jest bardzo bezpieczny, nie iniekcyjny, bezbolesny i daje szybkie efekty, które długo się utrzymują.

Twarz - lifting
Najnowsze wykorzystanie fal radiowych w kosmetyce stanowi duży przełom pozwalając na lifting skóry, twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Pod wpływem wytwarzanej temperatury wewnątrz skóry, włókna kolagenowe ulegają skurczeniu a następnie napinają się odnawiając swoją strukturę. Podwyższona do 40˚C temperatura, stymuluje odpowiednio fibroblasty do produkcji białek czyli nowych wiązań kolagenowych oraz elastyny. Działa zatem zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi. Efekt – jędrna, elastyczna i gładka skóra. Z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów z częstotliwością raz na 2 tygodnie. Opalona skóra nie wyklucza wykonania zabiegu.

Zastosowanie - twarz
podniesienie owalu twarzy i podbródka
ujędrnienie struktury skóry
spłycenie głębokich zmarszczek
zmniejszenie "worków" pod oczami i "kurzych łapek"
odbudowa kolagenu
terapia zapobiega starzeniu – profilaktyka
redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Ciało - modelowanie
Thermaliftling RF stosujemy do wymodelowania poszczególnych partii ciała. Stosując odpowiednią głowicę multipolarną modelujemy tkankę podskórną podgrzewając ją miejscowo do ok. 40˚C na głębokości 15-25mm. Podgrzany tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadza do jej rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. Odbywa się to zupełnie bezboleśnie nie uszkadzając otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. RF zmniejsza komórki tłuszczowe. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odnowienie kolagenu. Po zabiegu widoczny jest mniejszy obwód ciała. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 5-10 zabiegów z częstotliwością co 7-10 dni. Opalona skóra nie wyklucza wykonania zabiegu.

Zastosowanie - Ciało
ujędrnienie piersi
zmniejszenie tkanki tłuszczowej
ujędrnienie ciała
podniesienie pośladków
wysmuklenie talii
likwidacja "luźnej" skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
odmłodzenie rąk i stóp
ujędrnianie innych części ciała wg potrzeby.

Jak wygląda zabieg?

Na początku osoba wykonująca zabieg zbierze od Ciebie niezbędny wywiad, który wykluczy przeciwwskazania – ważne jest aby wszystkie Twoje odpowiedzi były rzetelne i szczere. Następnie przeprowadzona zostanie diagnoza stanu i wyglądu skóry niezbędna do ustawienia odpowiednich parametrów urządzenia. Miejsce zabiegu zostanie dokładnie oczyszczone, osuszone. Następnie na Twoją skórę zostanie zaaplikowany żel chłodzący i przyłożona głowica RF, która będzie przesuwana po wskazanych obszarach do thermaliftingu. Bezpośrednio po zabiegu Twoja skóra zostanie oczyszczona z pozostałości żelu i tym samym zabieg jest zakończony.

Przeciwwskazania do zabiegu Thermaliftingu RF

- Ciąża
- Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki
- Rozrusznik serca
- Pacjent z chorobą skóry, cierpiący na zapalenie ,zadrapania, skaleczenia naskórka
- Nowotwory skóry
- Widoczne duże żylaki
- Wysokie nadciśnienie (skrajne przypadki)
- cukrzyca
- Złote nici (dopiero po okresie dwóch lat od zabiegu)
- Nowotwory aktywne
- Przebyte - zawsze po konsultacji lekarskiej.

Bezpośrednio po zabiegu wykluczone są:

Masaż
Endermologia
Głębokie złuszczanie
Kuracja kwasami
Trwałe wypełniacze
Elektrostymulacja

Zalecenia po zabiegu Thermaliftingu

Po zabiegu należy skórę silnie nawilżać kremami nawilżającymi oraz wypijać dużo wody mineralnej.