Skonaktuj się z nami

Iwobella
Gabinet Fotoepilacji i Estetyki
Spółdzielcza 23,
09-400 Płock
telefon: +48 512 230 777
E-mail: biuro@iwobella.pl

Najwygodniejsza sauna na świecie

Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe. Wygodne łóżko, muzyka, telewizja - tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie. Dodatkowo otwarta przestrzeń i przepływ zjonizowanego powietrza wpływają na niezwykłą przyjemność. Podczas seansu można stracić do 2000 kCal

Cena: 30 zł / 30 min.

Smukła Linia

Rzeźbimy ciało tam gdzie jest to potrzebne ( talia, brzuch, uda ). Synergia podczerwienii i elektrostymulacji daje rewelacyjne efekty w wyszczuplaniu.

Redukcja obwodu ciała nawet do 20 cm.

Cena pojedynczego zabiegu: 95 zł / 1h

*Smukła Linia - elektrostymulacja w podczerwieni
Pakiet 5 – 450 zł (5 zabiegów + 2 gratis) – oszczędność 215 zl
Pakiet 10 – 900 zł (10 zabiegów + 5 gratis) – oszczędność 525 zł
Pakiet 15 – 1350 zł (15 zabiegów + 8 gratis) – oszczędność 835 zł

Aksamitna Skóra

Piękna, gładka skóra bez oznak cellulitu już po pierwszym zabiegu. Działanie podczerwieni i jonizacji oraz najskuteczniejszych substancji aktywnych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej: algi focus, cynamon, imbir, bluszcz, kofeinę, AHA i witaminy. Zabieg zakończony masażem antycellulitowym.

Cena pojedynczego zabiegu: 95 zł /1 h

*Aksamitna Skóra - maska PowerSlim (wraping) w podczerwieni
Pakiet 5 – 450 zł (5 zabiegów + 2 gratis) – oszczędność 215 zl
Pakiet 10 – 900 zł (10 zabiegów + 5 gratis) – oszczędność 525 zł
Pakiet 15 – 1350 zł (15 zabiegów + 8 gratis) – oszczędność 835 zł

Piękne Ciało – intensywny program odnowy ciała

Możesz nazwać to cudem, ale w PowerSlim jest to możliwe. Specjalna kombinacja zabiegów sprawi, że po dwutygodniowej kuracji będziesz szczuplejsza, a Twoja skóra zyska zdrowy i piękny wygląd. Synergia podczerwieni i elektrostymulacji oraz preparatu PowerSlim, zabieg zakończony masażem antycellulitowym.

Cena pojedynczego zabiegu: 185 zł / 1,5 - 2 h

*Piękne Ciało – elektrostymulacja i preparaty w podczerwieni
(robimy na przemian zabiegi: Elektrostymulacji i Maski PowerSlim)
Pakiet 5 – 588 zł (5 + 3) – oszczędność 172 zł
Pakiet 10 – 962 zł (10 + 5) – oszczędność 463 zł
Pakiet 15 – 1209 zł (15 + 7) – oszczędność 881 zł

**Piękne Ciało w 2 tygodnie! – super intensywne odchudzanie i odmładzanie skóry (pakiet złożony z samych zabiegów Piękne Ciało)
Pakiet 5 – 740 zł – oszczędność 185 zł
Pakiet 10 – 1295 zł – oszczędność 555 zł
Pakiet 15 – 1665 zł – oszczędność 1110 zł

Piwny brzuszek – specjalnie dla Panów

Rzeźbimy ciało tylko tam gdzie jest to potrzebne. Synergia podczerwieni i elektrostymulacji daje rewelacyjne efekty w wyszczuplaniu.

Cena pojedynczego zabiegu: 60 zł / 55 min.
Pakiet 12 -12 zabiegów – 500 zł – oszczędność 220 zł
Pakiet 16 -16 zabiegów – 600 zł – oszczędność 360 zł

Gorące Peelingi – oczyszczanie w podczerwieni

Powakacyjne przebarwienia i zniszczona słońcem skóra to pole popisu dla skutecznych peelingów odnawiających skórę. Za sprawą podczerwieni rozgrzana i rozmiękczona skóra efektywniej poddaje się zabiegom oczyszczającym. Peelingi w podczerwieni są jednym z najbardziej skutecznych na rynku. Po oczyszczeniu skóry wykonujemy masaż na aromatycznych masłach lub olejkach.

Cena pojedynczego zabiegu: 95 zł / 1 h

Gorące masaże

Dobry masaż można wykonać jedynie na rozluźniony ciele. Rozgrzanie w podczerwieni doskonale przygotowuje ciało do masażu - rozgrzewa i rozluźnia tkanki, relaksuje, wzmaga krążenie i przekrwienie. Olejki eteryczne pod wpływem ciepła uwalniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Masaż jest bardzo przyjemny i efektywny. Po masażu pozostajemy w błogim działaniu ciepła jeszcze przez 10 minut.

Cena masażu : masąż kamieniami wulkanicznymi i inne – zobacz w cenniku

Seventh Heaven - czyli niebiański masaż - 100 minut relaksu duszy i ciała.

To prawdziwy przebój w naszych gabinetach! Wspaniały masaż dla wszystkich zapracowanych, kobiet i mężczyzn. Masażowi towarzyszy światłoterapia i muzykoterapia. W atmosferze podczerwieni i zjonizowanego powietrza rozgrzewamy i rozluźniamy ciało, które tak przygotowane doskonale poddaje się dłoniom masażystki. Masaż zaczynamy od refleksoterapii stóp. Odprężenie całego ciała następuje w wyniku uciskania receptorów rozmieszczonych na naszych stopach. Następnie masujemy całe ciało, z użyciem kremów i olejków, które rozgrzane podczerwienią ujawniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Po masażu ciała wykonujemy masaż głowy i twarzy.

Cena masażu: 190 zł / 1,5 h


Tajemnica działania PowerSlim

Tajemnicą skutecznego działania metody PowerSlim jest zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz specjalnie opracowanego konceptu zabiegów.

Metoda bazuje na zintensyfikowaniu naturalnych procesów metabolicznych naszego organizmu takich jak efekt pocenia czy też stymulacja produkcji kolagenu. Podczerwień to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje duże spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Natura promieni podczerwonych sprawia ze 2000 kcal tracisz zupełnie bez wysiłku, leżąc i słuchając muzyki. Jonizacja z kolei, to swoiste turbodoładowanie. Pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn.

Całości dużego efektu dopełniają zabiegi wykorzystujące elektroprądy, niezwykle efektywne masaże wykonywane na rozgrzanym w podczerwieni ciele, a także stymulujący preparat z aktywnymi składnikami, które poprzez otwarte pory i rozszerzone naczynia docierają do podskórnych warstw i złogów tłuszczu, które przy zwykłych zabiegach pozostają nietknięte, gdyż zwykle krew nie dochodzi w tamte miejsca.

Podczerwień – energia życia

Głównym źródłem energii promieniowania podczerwonego jest słońce, które emituje niewidoczne promienie odczuwane w formie ciepła. Ciepło podczerwieni w PowerSlim jest właśnie takie, jak ciepło z naszego słońca. Takie ciepło wytwarza także nasze ciało podczas procesu metabolicznego w celu ogrzania całego organizmu i utrzymania stałej temperatury ciała. Emitowane jest również przez skórę. Leczenie dłońmi, mające ponad 3.000-letnią tradycję w Chinach, zostało oparte na właściwościach uzdrawiających tych naturalnych promieni podczerwonych. Jogowie w Indiach również używają uzdrawiania dłońmi i zalecają je szczególnie w celu ulżenia przy zmęczonym oczom. Zalecane tulenie noworodka przez matkę ma na celu ogrzanie dziecka właśnie energią podczerwoną emitowaną przez organizm matki. Ma to ogromny wpływ na pierwsze chwile życia i dalszy rozwój noworodka. Nic, więc dziwnego, że często podczerwień nazywamy energią życia. Podczerwień towarzyszy nam, na co dzień, i bez niej życie nie mogłoby istnieć.

Fizyczne aspekty podczerwieni

Promieniowaniem podczerwonym (IR) nazywamy promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali od 780 nm do 1mm. Promieniowanie to dzieli się na następujące zakresy:

- IR-A (podczerwień bliska) o długości fali od 780 nm do 1400 nm,
- IR-B (podczerwień średnia) o długości fali od 1400 nm do 3000 nm,
- IR-C (podczerwień daleka) o długości fali od 3000 nm do 1mm.

Energia fotonów promieniowania podczerwonego zawiera się w przedziale od 0.001 eV do 1.6 eV. Promieniowanie podczerwone wywołuje w tkance biologicznej przede wszystkim reakcje termiczne. Oddziaływanie podczerwieni ze skórą skutkuje ogrzaniem, poceniem, a przez to oczyszczeniem skóry jak i tkanek podskórnych ze zbędnych toksyn, w tym cellulitu, żelującej substancji składającej się z tłuszczu, wody i innych zbędnych substancji, lokalizujących się w fałdach pod skórą. Podczerwień posiada też własności biostymulacyjne, stąd stosowana jest w przypadku bólów mięśniowych, leczenia kontuzji, stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia.

Właściwości zdrowotne podczerwieni.

Podczerwień posiada wiele niezwykłych właściwości zdrowotnych. Z jej pomocą można leczyć takie schorzenia jak: choroby skóry, mięśni, rwa kulszowa, wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia krążenia krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia.

Podczerwień z powodzeniem uśmierza wiele odmian bólu. Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo naczyniowy (reguluje ciśnienie krwi, frakcję wyrzutową i pracę serca), układ oddechowy (przyspiesza i pogłębia oddech), gospodarkę wodno-elektrolitową, czynność wydzielniczą nerek i wielu innych gruczołów (szczególnie potowych). Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii.

Podczerwień i spalanie kalorii

W podręczniku Guytona do Fizjologii Medycznej, znajdujemy informację, że wyprodukowanie jednego grama potu wymaga 0,586 kcal. Osoba poddana umiarkowanemu kondycjonowaniu może w łatwy sposób wypocić 500 g w saunie, zużywając prawie 300 kcal czyli równoważność biegu na 2-3 mile. Ponieważ PowerSlim pomaga wytwarzać 2-3-krotnie więcej potu niż w saunie z gorącym powietrzem, wpływ na zwiększone zużycie kalorii robi duże wrażenie. W czasie jednego 30 minutowego seansu organizm spala od 900 do 2000 Kcal i to bez żadnego wysiłku!!! PowerSlim może w ten sposób zastąpić zużycie energii równe temu, które następuje podczas 6-9-milowego biegu, tylko podczas jednej sesji. PowerSlim odgrywa decydującą rolę zarówno w procesie kontroli masy ciała jak i poprawie kondycji układu sercowo-naczyniowego.

Podczerwień i odmładzanie skóry

Głównym powodem dużej efektywności podczerwieni jest fakt, iż wnika ona ponad 4 mm w ciało i rozgrzewa organizm nawet do 5 cm, bez wykorzystania powietrza jako jego nośnika. Dzięki tej możliwości zwiększa się krążenie krwi i metabolizm. Organizm podczas intensywnego pocenia wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz, cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne.

Podczerwień stymuluje również produkcję kolagenu, który jest głównym składnikiem odpowiedzialnym za piękną i jędrną skórę.

Ekspozycja na podczerwień w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami daje wspaniałe rezultaty. Przyspieszenie krążenia krwi i metabolizmu pozwala na szybsze wchłonięcie preparatów kosmetycznych nałożonych na skórę, zwiększając tym samym ich skuteczność. Promienie podczerwone ułatwiają, zatem wnikanie głęboko do skóry substancji czynnych zawartych w kosmetykach.

Zabiegi z użyciem podczerwieni bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku:
- likwidacji cellulitu
- nawilżania, remineralizacji i zmiękczania skóry
- wyszczuplania i modelowania ciała
- zabiegów przeciwzmarszczkowych
- zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Lecznicze działanie zjonizowanego powietrza

Wszyscy wiemy jak doskonałe poczucie daje świeże czyste powietrze, jakie spotkać możemy po burzy lub w górach. Jak stwierdzają liczne badania za wiele naszych codziennych dolegliwości odpowiedzialność ponosi głównie niekorzystny mikroklimat.

Dobry zdrowy klimat daje poczucie zadowolenia i odpoczynku. Takie powietrze uzyskać możemy także w PowerSlim. Dzięki wzbogaceniu powietrza jonami ujemnymi, powodujemy takie ich nasycenie, jakie odpowiada klimatowi górskiemu.

Zjonizowane powietrze usuwa zmęczenie, daje wspaniałe samopoczucie, poprawia sprawność układu oddechowego, doskonale wpływa na skórę i pomaga w leczeniu wielu chorób. Efekty są odczuwalne już po krótkim czasie. Następuje poprawa samopoczucia, wzmożona koncentracja, szybsza regeneracja organizmu, polepsza się ogólna odporność organizmu na infekcje. Zjonizowane powietrze pomaga w leczeniu wielu chorób takich jak: alergie, astma, choroby kataralne i gardła, nadciśnienie, migreny, reumatyzm, choroby systemu nerwowego, tarczyca, bezsenność, miażdżyca, nerwobóle i wiele innych.

Dzięki jonizacji zwiększa się przyswajalność tlenu, co ma bezpośrednie przełożenie na efekt odchudzania i pielęgnacji skóry.

Dodatkowy bonus

Stali klienci twierdzą, że od zabiegów w PowerSlim można się uzależnić. Dzieje się tak za sprawą jednego hormonu, którego wydzielanie stymulują promienie podczerwone i jonizacja.

Głębokie wygrzanie rozluźnia mięśnie i daje poczucie bezpieczeństwa. Rozgrzane olejki eteryczne działają na nasz węch. Światło i muzyka wprowadzają w stan uspokojenia, a odpowiednie obrazy wyświetlane na panelu LCD stymulują nasz mózg, co razem prowadzi do zwiększonej produkcji endorfin - czyli hormonu szczęścia.

Zwiększona ilość endorfin wpływa na nasz nastrój a także pośrednio na nasz wygląd. Czujemy się wypoczęci, pełni energii i wyglądamy młodziej i atrakcyjniej. To właśnie dodatkowa korzyść z naszych zabiegów, której nie uzyskacie w żadnej innej metodzie!

Korzyści, jakie daje PowerSlim

Intensywne wyszczuplanie – redukcja tkanki tłuszczowej nawet do 20 cm w obwodzie.

Likwidacja oznak cellulitu – całkowite rozbicie cząsteczek tłuszczu tworzących efekt celluitu.

Zdrowy koloryt skóry, która w dotyku stanie się gładka i aksamitna,

Całe ciało zyska na sprężystości i jędrności.

Dzięki stymulacji produkcji kolagenu skóra będzie wyglądała młodziej.

Poprawa wydolność układu sercowego i oddechowego.

Zwiększona odporność na infekcje.

Doświadczenie głębokiego relaksu.

Likwidacja stresu i zmęczenia.

Rozluźnienie wszystkich mięśni.

Poprawa koncentracji i zdolności do pracy umysłowej.

Ulga we wszelkich dolegliwościach bólowych takich jak migrena, bóle mięsni itp.

Ogromna dawka energii, która pozytywnie nakręca na kolejne dni.

Poczucie szczęścia – czyli wzmożona produkcja endorfin tzw. hormonu szczęścia!