Skonaktuj się z nami

Iwobella
Gabinet Fotoepilacji i Estetyki
Spółdzielcza 23,
09-400 Płock
telefon: +48 512 230 777
E-mail: biuro@iwobella.pl

Manicure hybrydowy

Chyba wszystkie kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich dłoni i paznokci. Trudno jednak zagwarantować długotrwałe efekty po zwykłym malowaniu paznokci lakierem, który często już po jednym myciu naczyń odpryskuje i odchodzi od płytki paznokciowej. Paznokcie lśniące, mocne, atrakcyjne wizualnie i na długo zachowujące efekty zabiegu gwarantuje manicure hybrydowy .

Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

Wśród zalet manicure hybrydowego należy wymienić również tzw. "efekt mokrego paznokcia". Świeżo pomalowane paznokcie zachwycają nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem. Lakier hybrydowy gwarantuje, że blask ten będzie się utrzymywał pomimo upływu czasu.

Zabieg rozpoczyna się standardowo od przycinania skórek, piłowania i polerowania paznokci. Następny etap zabiegu to nakładanie kolejno lakierów: bazy, koloru i utrwalacza. Wybór kolorów lakierów do manicure hybrydowego jest naprawdę szeroki, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Ważnym etapem zabiegu jest utrwalanie kolejnych części składowych lakieru. W tym celu kosmetyczka wykorzystuje promieniowanie UV emitowane przez specjalną lampę.

Lakier hybrydowy można usunąć tylko i wyłącznie w salonie kosmetycznym, w którym przeprowadzony był zabieg. Manicure hybrydowy jest bowiem odporny na zmywacz do paznokci. Aby się go pozbyć, należy zastosować specjalne płyny tworzone na bazie acetonu. Sam proces usuwania lakieru trwa około piętnastu minut. Paznokcie po usunięciu manicure hybrydowego cieszą się dobrym zdrowiem i nie są narażone na różne infekcje, tak jak choćby w przypadku usuwania tipsów. Nie trzeba nawet odczekiwać na regenerację płytki paznokci. Po usunięciu lakieru można zdecydować się od razu na nowy manicure hybrydowy

Paznokcie hybrydowe są wprost stworzone dla kobiet aktywnych zawodowo i prowadzących dom. Obowiązki domowe nie muszą oznaczać rezygnacji z bycia piękną. Z manicure hybrydowym możesz wykonywać bez obaw wszelkie czynności, takie jak pranie, mycie naczyń, prasowanie, zmywanie podłóg itp., a lakier pozostanie na paznokciach bez szwanku.