Skonaktuj się z nami

Iwobella
Gabinet Fotoepilacji i Estetyki
Spółdzielcza 23,
09-400 Płock
telefon: +48 512 230 777
E-mail: biuro@iwobella.pl

EYE-SENS zabieg na okolice oczu w podczerwieni

Jedyne na rynku polskim urządzenie skupiające swoje działanie na okolicach oczu oraz powiekach. Synergia podczerwieni, kwasu hialuronowego i kolagenu znakomicie wpływa na strukturę skóry oraz penetruje przestrzenie między włóknami kolagenowymi.

Działanie:
- napina skórę wokół oczu ( silny efekt liftingu już po 15 min. działania urządzenia )
- niweluje cienie i opuchnięcia pod oczami ( natychmiastowe rozjaśnienie )
- nawilża
- spłyca zmarszczki wokół oczu
- zrelaksuje zmęczone oczy po długiej pracy przy komputerze
- pomoże przy lekkich stanach zapalnych lub alergicznych

Przy zabiegu stosujemy maseczkę BL’ANE – pierwsza i jedyna na świecie linia kosmetyków skupiająca się tylko i aż na skórze wokół oczu – likwiduje przyczynę a nie maskuje problemy.

Podczerwień posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia. Pomocna jest w leczeniu: stresu, zmęczenia, bólu głowy, bezsenności. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmiejsza pobudliwośc nerwową oraz wrażliwośc receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo.

Korzystanie z podczerwieni działa zdrowotnie nie tylko na skórę, ale także stymuluje produkcję kolagenu. Otwiera pory oraz przyspiesza krążenie krwi, co powoduje szybsze wchłonięcie preparatów kosmetycznych nałożonych na skórę, zwiększając tym samym ich skutecznośc i wspomaga wnikanie do skóry substancji. Skóra zyskuje zdrowy koloryt, staje się gładka i aksamitna. Dodatkowo podczas zabiegu wykorzystana muzykoterapia wprawia w stan głębokiego odprężenia i relaksu.
Terapia EYE-SENS jest niezwykle przyjemna, doskonała jako zabieg „lunchowy”

Przciwskazania:
- przerwa między zabiegami min. 48h
- ciąża, karmienie piersią
- nowotwory
- soczewki należy wyjąc
- operacja oczu w ciągu 2 lat – po konsultacji z lekarzem
- uszkodzenia skóry w miejscu zabiegu