Skonaktuj się z nami

Iwobella
Gabinet Fotoepilacji i Estetyki
Spółdzielcza 23,
09-400 Płock
telefon: +48 512 230 777
E-mail: biuro@iwobella.pl

Body shaping - instrument

Zasady działania i funkcje
Body shaping to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz poprawiających budowę i kształt pośladków. Zastosowane metody zabiegowe są skuteczne a jednocześnie przyjemne i relaksujące. Oddziaływają one na tkanki powierzchowne jak i na układ limfatyczny i mogą być połączone wraz z zastosowaniem zabiegów kosmetycznych.

Pozwalają wykonywać różne zabiegi pielęgnujące i odchudzające zarówno na całe ciało jak i na twarz.

Urządzenie umożliwia przeprowadzenie 4 rodzajów zabiegów:

Terapia za pomocą Baniek próżniowych powoduje wyraźne wygładzenie i wyrównanie zmarszczek oraz poprawę kondycji skóry twarzy i ciała. Za pomocą tych baniek wytwarzane zostaje na skórze podciśnienie, co z kolei obniża ciśnienie hydrostatyczne w tkance. Dzięki temu można wyraźnie polepszyć transport limfy oraz wody w tkankach, wspierać miejscowe ukrwienie i przyspieszyć przemianę materii

Masaż ssący na piersi lub pośladki – wykonywany jest przy użyciu plastikowych nakładek w formie kubków dostępnych w różnych rozmiarach. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Pośladki znacznie się podnoszą i stają się jędrne. Zaleca się przeprowadzenie około 10 - 20 zabiegów co drugi dzień. Biust masujemy tylko 10 minut, a pośladki od 10 do 20 minut.

Masaż próżniowy-ssący ( masaż endermologiczny ) – wykonywany jest przy użyciu końcówek z kulkami w różnych rozmiarach. Zabieg polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu fałdu skórnego, który jest masowany przez kulki.
• Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalcza zjawisko twardnienia tkanek i rozciągania skóry, redukuje cellulit, przeciwdziała zwłóknieniom, uelastycznia skórę i działa drenująco.
• Pozwala na wyraźne ujędrnianie zwiotczałej skóry. Przyspiesza regenerację tkanek po zabiegach chirurgii plastycznej. Zmniejsza Skórcze mięśni i w widoczny sposób zwiększa ich napięcie. Za pomocą masażu próżniowego następuje zwiększenie lipolizy na różnych poziomach tkanki tłuszczowej oraz poprawa cyrkulacji krwi.
Zaleca się przeprowadzenie około 10 - 20 zabiegów co drugi dzień. Rozpoczynamy zabiegi od 10-15 minut i stopniowo zwiększamy czas.

Drenaż limfatyczny – wykonywany jest przy użyciu szklanych końcówek w różnych rozmiarach. Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegu i systemu limfatycznego. Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprzez mocz. Drenaż limfatyczny pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów. Może być użyty do wielu zabiegów w zakresie poprawy estetyki skóry twarzy i ciała.

Drenaż na twarz:

• usuwanie wad wieku
• wyszczuplanie twarzy
• likwidowanie worków i cieni pod oczami
• usuwanie podwójnej brody
• podnoszenie boków twarzy

Drenaż ciała:

• ujędrnianie piersi
• redukcja cellulitu
• „ciężkie” nogi (opuchlizna wodna i słabe krążenie krwi)
• odstresowanie
• zrelaksowanie

Dodatkowo urządzenie posiada 3 metalowe końcówki do masażu twarzy, szyi i dekoltu oraz szklaną końcówkę z dziurką do usuwania wągrów.